Staň sa súčasťou našej "Zelenej komunity"

25.01.2024

Vážime si každého zákazníka a návštevníka našej webovej stránky a práve preto sme pre vás pripravili niečo špeciálne! Chceme vám ponúknuť viac než len obyčajný nákup - chceme vytvoriť skutočnú "Zelenú komunitu".

Čo pre vás máme?

  • Instagramová Súťaž: Nezmeškajte našu exkluzívnu súťaž na Instagrame, kde môžete vyhrať úžasné zelené ceny. Táto súťaž je zároveň spôsob, ako sa dozvedieť viac o našom novom webe a e-shope, ktorý ponúka kvalitné produkty pre zdravý životný štýl.
  • Viac než len produkty: Naším cieľom je poskytnúť vám miesto, kde nájdete nielen vysokokvalitné produkty, ale aj aktuálne informácie a miesto pre stretnutia s rovnako zmýšľajúcimi priateľmi.
  • Pravidelné súťaže a akcie: Budeme pravidelne organizovať súťaže s lákavými zdravými cenami. Navyše, pre našich verných zákazníkov chystáme v blízkej budúcnosti ďalšie vzrušujúce novinky. Určite sa oplatí sledovať náš instagramový profil a samozrejme aj web!

Dôležitý dátum

31.1.2024 - Nezabudnite! Na tento deň sme naplánovali oznámenie výhercov našej prvej súťaže o Chlorellu a Zelený jačmeň. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou našej rastúcej zelenej komunity. Spolu môžeme dosiahnuť viac.


VÝHERCOVIA SÚŤAŽE

(budú vyžrebovaní a doplnení 31.1.2024)


  1. Chlorella:
  2. Zelený jačmeň: