Začnite svoju cestu k zdravšiemu životnému štýlu


Nezáväzná registrácia

Každý z nás, kto si nejaký produkt obľúbi a užíva ho pravidelne, by určite rád prijal výhodnejšiu cenu, či zľavu. Vďaka registrácii v Green Ways je toto možné. Registrácia vás nezaväzuje k žiadnym povinným nákupom, iba k výhodám a to kúpe výhodného balenia 3+1. Znamená to, že 3 balenia kúpite a 1 balenie dostávate ZADARMO a okrem toho máte ako registrovaný člen aj doručenie  ZADARMO.


Flexibilné objednávanie

Vy si určujete ako často chcete objednávať. Či už preferujete pravidelné objednávky alebo
jednorazové nákupy, voľba je len na vás.


Prístup k bezplatnému poradenstvu 24/7

Okrem toho, že vďaka registrácii získavate výhodnejšiu cenu zelených potravín, získavate aj poradenstvo ZADARMO. To znamená, že po zaregistrovaní máte ihneď svojho poradcu, ktorý vám nastaví individuálne dávkovanie podľa zdravotného problému (dávkovanie sa môže líšiť) a odpovie vám na akékoľvek zvedavé otázky ohľadom zelených potravín.


Staňte sa výživovým poradcom

Baví vás zdravý životný štýl a chceli by ste kvalitné zelené potraviny Green Ways posúvať medzi svoje okolie, blízkych, známych, pretože sami ste sa presvedčili o ich skvelých účinkoch? Môžete sa stať poradcom Green Ways získať nielen slobodu v zamestnaní, ale hlavne začať pracovať v oblasti, ktorá vám je skutočne blízka a cítite v nej nadšenie.