BIO Chlorella Green Ways


Chlorella pyrenoidosa je plnohodnotná sladkovodná riasa, ktorá má pre náš organizmus veľmi pozitívne účinky a je ich celá rada. Konkrétne táto chlorella je bez aditív, spojív a akýchkoľvek plnív, je čistá a pestovaná v Taiwane, odkiaľ pochádza skutočne čistá chlorella, bez záťaže pesticídmi a ťažkými kovmi. 

Aby bola chlorella našim organizmom správne využiteľná, musí mať narušenú bunkovú stenu. GW chlorella je spracovaná šetrným spôsobom, sprejovou metódou STEAM - tazkvané sprejové sušenie. Takto spracovanú chlorellu náš organizmus využije až na cca 80%. 


Chlorella Green Ways je s BIO certifikáciou, vegan, bez GMO, bez lepku. Obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok vrátane najvyššieho obsahu chlorofylu zo všetkých rastlín na svete. Má dokázané preventívne protirakovinové účinky a je testovaná v akreditovaných laboratóriách podľa pravidiel Double Control.Zloženie

  • Obsahuje až 60% bielkovín
  • Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny
  • tzv. CGF rastový faktor (obsahuje ho iba chlorella)
  • Betakarotén
  • Aminokyseliny
  • Vitamíny a Minerály
  • Polysacharidy, Steroly
  • Antioxidanty

Účinky

Chlorella je jednou z najefektívnejších funkčných potravín, poskytuje dôležité živiny, podporuje detoxikáciu a prispieva k celkovej regenerácii buniek.

Dávkovanie

Prevencia: 5 g (20 tabliet) denne pre dospelých. Odporúča sa ale individuálne nastavenie dávky a postupné zvyšovanie vzhľadom na detoxikačný proces. Dodržiavajte 2hodinový odstup medzi užitím chlorelly a akýmikoľvek liekmi a dobre ju zapite. Dávkovanie pri rôznych ochoreniach (alergie, cukrovka, zápaly) je individuálne a preto je dôležité sa poradiť so svojim poradcom. Ak nemáte svojho poradcu Green Ways, kontaktujte nás. Poradenstvo je bezplatné.

Dve varianty

Chlorella Green Ways je v tabletovejpráškovej forme. Účinky sú rovnaké, je iba na vás, ktorá forma vám viac vyhovuje.

Skladovanie

Chlorellu skladujte na suchom a viditeľnom mieste. Tablety môžete rozhrýzť alebo prehltnúť, ich chuť je trochu podobná tekvicovým jadierkam. Pri užívaní chlorelly je potrebné piť dostatok čistej vody, aby mohla z tela správne odvádzať toxíny. Minimálne 1,5 litra a viac denne.

Užívanie chlorelly s BIO Jačmeňom Green Ways zosilňuje jej efekt. Oba sa vo svojich účinkoch vzájomne podporujú. 


Každý zdravotný problém si vyžaduje nastaviť individuálne dávkovanie, aby mal produkt maximálny želaný účinok. Registráciou od nás automaticky získavate osobného poradcu, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť a bezplatne vám odpovie, poradí a pomôže nastaviť správne dávkovanie.