Bio Brusnica Green Ways 40x 5g

Bio Brusnica Green Ways obsahuje 100% sušený prášok zo šetrne vysušených celých plodov americkej brusnice (Vaccinium macrocarpon). Každé vrecko obsahuje prášok získaný z 22 až 30 čerstvých brusníc a v balení je 40 vrecúšok. 

Tento produkt je vhodný pre vegánov, geneticky nemodifikovaný a bezlepkový. Vyznačuje sa biologickou certifikáciou a vďaka nízkoteplotnému sušeniu si zachováva významné množstvo aktívnych látok.

Bio Brusnica je bohatá na minerály ako draslík, horčík, vápnik a fosfor, vitamíny C, A a polyfenolické látky, ktoré sa nachádzajú v celom plode vrátane šupky. Obsahuje tiež arbutín, rastlinný glykozid špecifický pre brusnice.

Použitie produktu je variabilné – môže sa miešať s vodou pre prípravu nápojov alebo sa pridávať do koktailov, smoothie či využívať ako prírodné farbivo v studenej kuchyni. Odporúčané dávkovanie je 1 vrecko (5 gramov) 1 až 2x denne pre dospelého človeka.

Produkt podporuje zdravie močových ciest a srdca a ciev, zároveň prispieva k celkovému zdraviu vďaka svojej antioxidačnej aktivite a vysokému obsahu cenných látok.

48,00 €