BIO Jačmeň Green Ways cestovné balenie 125 gr

Bio Jačmeň Green Ways v cestovnom balení 125 g je vytvorený z extraktu biologicky aktívnych látok zeleného jačmeňa. Tento produkt je šetrne spracovaný pri maximálnej teplote 31 °C v sprejovej sušičke, čo zabezpečuje jeho nutričnú hodnotu a "živú" kvalitu. Jačmeň je pestovaný, zbieraný a spracovaný v súlade s princípmi ekologického poľnohospodárstva a je BIO certifikovaný. Balenie obsahuje 25 vrecúšok po 5 g, čo predstavuje celkovo 125 g jačmeňa v práškovej forme.

Bio jačmeň obsahuje široké spektrum živých enzýmov, vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín. Je bohatý na draslík, vápnik, horčík, železo, mangán a zinok. Obsahuje tiež betakarotén, vitamíny C, E a vitamíny radu B (B1, B2, B3, B6, biotín, kyselina listová, kyselina pantotenová a cholín). Mladý jačmeň podporuje acido-alkalickú rovnováhu v tele a je považovaný za jednu z najucelenejších zásadotvorných potravín.

Odporúčané použitie je 1 až 3 krát denne, pričom dávku možno prispôsobiť individuálnym potrebám. Jačmeň sa má užívať nalačno, 30 minút pred jedlom, rozpustený v neperlivej vode alebo ovocnej šťave. Na prípravu je vhodné použiť šejker. Dôležitý je dostatočný príjem tekutín počas dňa.

Produkt je vhodný pre dospelých, deti, tehotné a dojčiace mamičky a aj pre diabetikov. Pri konzumácii zelených potravín, ako je zelený jačmeň, je dôležité dbať na pitný režim.

25,00 €