Bio Mrkva Green Ways 40x 5g

Bio Mrkva Green Ways je vyrobený zo 100% odšťavenej a následne šetrne vysušenej šťavy z mrkvy, pričom v každom vrecku je prášok získavaný zo šťavy 3 vylisovaných mrkiev. V balení je 40 vrecúšok. Výber lokalít pre pestovanie mrkvy, kontrola ekologického hospodárenia a šetrné spracovanie zaručujú, že Mrkva Green Ways je produktom s bio certifikáciou a neobsahuje plnivá, spojivá, konzervačné látky ani iné prídavné látky.

Mrkva Green Ways obsahuje vitamíny K1, C, E, B6 a vitamín H (biotín), je bohatá na minerály ako vápnik, fosfor, železo a mangán, a tiež obsahuje antioxidanty, karotenoidy a betakarotén. Betakarotén, silný antioxidant, je dôležitý pre syntézu vitamínu A v tele. Vďaka nízkej teplote sušenia šťavy (31 °C) zostáva zachované vysoké množstvo vitamínu C a vitamínov skupiny B.

Produkt je vhodný pre prípravu koktailov a smoothie, ako aj prírodné farbivo v studenej kuchyni. Odporúčané dávkovanie je 1 vrecúško (5 gramov) 1 až 2x denne pre dospelého človeka, ktoré sa rozmieša vo vlažnej alebo chladnej nesýtenej vode. 

48,00 €