Zelené potraviny a imunita

22.01.2024

V dnešnej dobe plnej stresu a environmentálneho znečistenia je dôležité dbať na posilňovanie imunitného systému. Medzi prírodné prostriedky, ktoré podstatne napomáhajú k lepšej obranyschopnosti nášho tela, patria Chlorella a Zelený jačmeň od spoločnosti Green Ways.

Chlorella je zelený zázrak pre imunitu. Táto sladkovodná riasa, je skutočným darom prírody pre náš imunitný systém. Jej vysoký obsah chlorofylu, esenciálnych vitamínov (napríklad B12), minerálov a antioxidantov z nej robí silného spojenca v boji proti voľným radikálom a toxínom. Navyše, Chlorella obsahuje látku zvanú Chlorellín, ktorá efektívne podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela.

Zelený jačmeň od Green Ways je výnimočný svojím bohatým zastúpením živín a alkalizujúcimi vlastnosťami. Obsahuje chlorofyl, vitamíny (vrátane vitamínu C a E), minerály a dôležité enzýmy. Táto zelená superpotravina pomáha udržiavať zdravé pH v tele, čo je dôležité pre správne fungovanie imunitného systému.
Kombinované užívanie Chlorelly a Zeleného jačmeňa poskytuje synergický efekt pre imunitný systém. Tento efekt vzniká, keď dve rôzne látky spolu pôsobia tak, že ich kombinovaný účinok je silnejší, než keby boli použité samostatne. Chlorella poskytuje detoxikačné vlastnosti a zásobuje telo dôležitými živinami, zatiaľ čo Zelený jačmeň podporuje alkalické prostredie v tele, ktoré je dôležité pre správne fungovanie buniek vrátane imunitných buniek. Pred začatím akejkoľvek suplementácie a nákupe produktov v našom zelenom e-shope je dôležité konzultovať s poradcom, ktorého máte u nás po registrácii k dispozícii. Prečítajte si viac o výhodách registrácie.

V závere, Chlorella a Zelený jačmeň od Green Ways predstavujú výživné, prírodné spôsoby, ako podporiť a udržať zdravý imunitný systém. Ich pravidelné začlenenie do stravy môže byť cenným krokom k udržaniu celkovej vitality a zdravia. Potrebujete viac info o zelených produktoch, chcete si ich výhodne zakúpiť alebo s nimi pracovať alebo máte akúkoľvek otázku? Kontaktujte nás.

...