Výhody registrácie🍃 NAKUPUJEM ROZUMNE (3+1 ZDARMA)

Ušetrite až 25 % z ceny výrobku s 3+1 nákupom zadarmo. Získate prístup do aplikácie Moje GW, kde nájdete množstvo informácií o produktoch. Táto registrácia nezahŕňa službu Autoship. Kedykoľvek neskôr si ho môžete aktivovať v profile Moje GW.


🍃 NAKUPOVANIE S VÝHODAMI (AUTOSHIP A MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY)

Okrem výhod registrácie "nakupujem rozumne" získate možnosť ďalších množstevných zliav. Za určitý obrat vám pridelíme kreditné body (CP) a automaticky znížime cenu vášho ďalšieho nákupu o ich hodnotu. Môžete zaregistrovať aj ďalších zákazníkov a partnerov. Táto registrácia je podmienená aktiváciou služby Autoship. Môžete ho kedykoľvek deaktivovať vo svojom profile Moje GW. Obsah produktov v službe Autoship môžete ľubovoľne meniť.


🍃 SPOLUPRÁCA (AUTOSHIP A PROVÍZIE)

Táto registrácia zahŕňa všetky výhody registrácie "Nakupujem rozumne". Okrem toho máte možnosť registrovať zákazníkov a obchodných partnerov. Za vytvorené predaje získate finančnú odmenu vo forme provízií. Máte tiež nárok na podporu od svojho poradcu a správcu siete. Podmienkou registrácie je aktivácia služby Autoship a platný obchodný preukaz.


Máte záujem o registráciu, získanie výhod alebo spoluprácu? Vyplňte krátky formulár.