Kvalitný zelený jačmeň a jeho účinky

30.01.2024

Čo je to vlastne zelený jačmeň? Ide o čistú vylisovanú šťavu z mladého jačmeňa, ktorá sa následne suší pri nízkej teplote (31 stupňov), aby sa v nej zachovali všetky cenné látky a živiny. Neobsahuje žiadne stabilizátory, konzervanty a pridané látky. Ide o 100% čistý "živý" produkt. Šťava zo zeleného jačmeňa je najrýchlejším "občerstvením" nášho tela a buniek. Pri pravidelnom užívaní pozorujeme lepšie trávenie, lepšie vyprázdňovanie, žiarivejšiu pleť, pevnejšie nechty, prísun energie a dokonca menej chutí na nezdravé potraviny. Jačmeň dodáva širokú škálu živín.

 
Obsahuje:

- minerály a vitamíny
- aminokyseliny
- enzýmy
- antioxidanty
- betakarotén

Účinky: pomáha pri chudokrvnosti (anémii), chronickej únave a celkovom nedostatku energie, pri štiepení nechtov, nefunkčnom trávení, vysokom krvnom tlaku, pri zlej kvalite spánku… Green Ways jačmeň sa pestuje v Utahu, kde je pôda výnimočne bohatá na minerály. Lístky jačmeňa sa zberajú v čase najvyššieho obsahu živín. Je bez obsahu lepku a veľmi vhodný aj pre vegetariánov, či vegánov.

Zelený jačmeň a chlorellu Green Ways si môžete zakúpiť v našom e-shope, kde okrem kvalitných produktov získate navyše aj doručenie ZADARMO. A ak sa chcete stať pravidelným užívateľom zelených potravín, zvážte registráciu,kde získate ďaľšie výhody, ako napríklad bezplatné poradenstvo.