Chlorella Green Ways a jej účinky

30.01.2024

Chlorella - sladkovodná jednobunková riasa, ktorá prináša organizmu skutočne blahodárne účinky. Je plná živín, minerálov, pomáha veľmi efektívne detoxikovať organizmus a výrazne posilňuje imunitu. Vyniká svojim obsahom chlorofylu, ktorého obsahuje najviac zo všetkých rastlín na planéte.

Obsahuje:
- omega 3 a omega 6 mastné kyseliny
- betakarotén
- železo
- vysoký obsah nerozpustnej vlákniny
- vysoký obsah bielkovín (až 60%)
- aminokyseliny

Účinky: zníženie cholesterolu, vyrovnanie hladiny cukru, dodanie veľmi dôležitých živín a minerálov, protizápalové pôsobenie, zníženie vysokého krvného tlaku a veľa iného…
Green Ways chlorella má narušenú bunkovú stenu, čo je veľmi dôležité, aby mohla byť dobre organizmom využitá. Takto spracovaná chlorella je na minimálne 80% organizmom využiteľná. Neobsahuje ťažké kovy, ani pesticídy, je prísne kontrolovaná a s bio certifikáciou. Je veľmi vhodná aj pre vegetariánov a vegánov pre jej vysoký obsah bielkovín a železa.

Chlorella naše telo nielen sýti, ale aj detoxikuje. Nie je liek, no zároveň "lieči" a to tak, že podporuje samoliečebné procesy v organizme. V dnešnej "dobe jedovej" je veľkým pomocníkom pri chemickej záťaži okolo nás a to z jedla, životného prostredia, či škodlivej kozmetiky.